tvorba www stránek

Nabízíme tvorbu www stránek s moderním designem, špičkovým technickým provedením a propracovanou optimalizací pro internetové vyhledávače.

Samozřejmě klademe vysoký důraz na stoprocentní dodržování zavedených standardů (W3C) pro webové dokumenty HTML a XHTML a podporu všech internetových prohlížečů.

Prodej a poskytování služeb prostřednictvím internetu je důležitým krokem k úspěchu na moderních trzích. Společnost Honeypot vám proto nabízí realizaci komplexního online řešení, šitého na míru potřebám vaší společnosti. Webový portál, internetový e-shop, nebo dynamický katalog jsou jenom příklady prvků, které umožní vašim zákazníkům rychlejší přístup k portfoliu vašich služeb. Rádi vám poskytneme více informací při osobním setkání.

speciální nabídka pro menší a střední společnosti

Věnujte prosím pozornost tomu odstavci.

Už od 25.000,- Kč vytvoříme jednoduché www stránky včetně prvního ročního poplatku za hosting.

Přesto, nebo právě proto, že pracujeme na internetových projektech společností jako Eurocard-Mastercard nebo Coca-Cola, jsme připraveni odvést rychlou a kvalitní práci za přijatelnou cenu i na webových prezentacích nepoměrně menších rozměrů (nikoli nároků).

redakční systém HAND-MADE

HandMade

Pokud berete prezentaci na internetu vážně, je výhodné nabízet nejen informačně kvalitní, ale také aktuální obsah. To vám nejlépe umožní redakční systém pro správu www stránek.

Více informací o našem CMS systému HAND-MADE najdete v sekci věnované správě www stránek

optimalizace pro vyhledávače - SEO

Internetové fultextové vyhledávače jsou jedním z nejdůležitějších a zároveň nejlevnějších zdrojů, které přivádějí uživatele k vašemu webu.
Nabízíme vám své zkušenosti při optimalizaci webu pro vyhledávače.
Důsledným dodržováním osvědčených postupů je možné výrazně posílit pozici vaší prezentace ve výsledcích vyhledávání dle klíčových slov. Statistiky přístupů přes tato klíčová slova je nutné průběžně analyzovat a případně posilovat onPage faktory klíčových slov, které přivádějí uživatele na vaše stránky.
Mimo jiné je třeba dbát na to, že:

  • Kvalitní textový obsah webu je základem úspěchu.
  • Používání standardních prostředků usnadňuje přístup nejen uživatelům, ale i vyhledávačům (např. flashové animace nejsou vyhledávači indexovány).
  • Správně strukturovaný text zaručuje prioritu důležitým informacím.
  • Obrázky nejsou nikdy nositelem textových informací.
  • Výstižné titulky stránek jsou pro vyhledávače jasným signálem o obsahu vaší prezentace.

copywriting - tvorba textů www stránek

Pokud si nejste jisti, jak texty pro vaše stránky strukturovat a které informace zdůraznit, nechte finální tvorbu textu na nás. Vytvoříme kompletní funkční web včetně obsahu.