správa vašeho webu

Pokud berete prezentaci na internetu vážně, je výhodné nabízet nejen informačně kvalitní, ale také aktuální obsah. To vám umožní správa www stránek prostřednictvím redakčního systému. Pokud se chcete zbavit všech starostí s aktualizacemi, posílejte aktuální informace nám. My je budeme zveřejňovat.

redakční systém HAND-MADE

HandMade

Stejně jednoduše, jako píšete dopis ve Wordu, můžete upravovat své www stránky.

V prostředí, kde je nutná častá změna dat, vám nabízíme možnost úpravy vašich stránek prostřednictvím našeho redakčního systému. Aktualizaci vašeho katalogu služeb, produktů nebo informací pak můžete provádět přímo z vašeho počítače přes zabezpečené webové rozhraní.

proč hand-made?

Pokud budete hledat redakční systém, většinou narazíte na různě drahé, různě komfortní ale hlavně hotové a ucelené systémy na kterých stránky běží . Náš redakční systém je doplňkem www stránek, nikoli jejich kostrou. Teprve po finalizaci stránek podle vašich představ ho definitivně sestavíme z příslušných modulů a nastavíme přesně podle vašich potřeb a potřeb vašich stránek.

HandMade
HandMade

kompletní správa stránek, úpravy a změny

Jestliže se chcete zbavit všech starostí spojených s vaší internetovou prezentací, můžeme je za vás převzít. V takovém případě vám v rámci vámi stanoveného finančního limitu budeme web aktualizovat na základě vámi dodaných informací, nebo pramenů.